Outsourcing Sił Sprzedaży​

Outsourcing Sił Sprzedaży​

Wesprzyj swoje działania najlepszymi siłami sprzedaży

Jesteśmy po to, aby wspierać Twój biznes. Rozumiemy, że zasoby są jak pionki na szachownicy i abyś rozgrywał mistrzowskie partie, potrzebujesz „unikalnych kombinacji posunięć”. Zdobycie przewagi na błyskawicznie zmieniającym się rynku farmaceutycznym wymaga także dodatkowych sił sprzedaży: przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych. Koncentrujemy się na strategicznym outsourcingu farmaceutycznym i wspieraniu sprzedaży za pomocą naszych przedstawicieli kontraktowych. Świadczymy usługi rekrutacji i wspomagania sprzedaży dzięki kompleksowo zorganizowanym zespołom przedstawicieli kontraktowych (medycznych, farmaceutycznych oraz handlowych). Wsparcie odpowiednio wyszkolonych i wyposażonych specjalistów skupionych wyłącznie na realizacji powierzonych zadań (w zależności od precyzyjnie zdefiniowanych grup docelowych) stanie się dla Państwa autentyczną oraz trudną do skopiowania przewagą konkurencyjną
Skontaktuj się z nami!
Jak to działa?

Korzyści z outsourcingu przedstawicieli handlowych

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami? Jednym z głównych aspektów, które do tego przekonują, jest oszczędność czasu i pieniędzy. Zamiast tworzenia własnych zespołów wystarczy zlecić outsourcing usług sprzedażowych naszej firmie, a kompleksowo zajmiemy się powierzonym zadaniami. Dobrze wiemy, jak skompletować zespół specjalistów z wymaganymi kompetencjami sprzedażowymi, ponieważ stosujemy sprawdzone od wielu lat metody sprzedaży, po które sięgamy współpracując z różnymi podmiotami z wielu sektorów z branży medycznej i farmaceutycznej. Realizując outsourcing przedstawicieli handlowych, Przeprowadzamy sprawną i zarazem precyzją rekrutację, w ramach której pozyskujemy wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych w swojej dziedzinie fachowców. To oni wspierają Twój biznes poprzez docieranie do Klientów i skuteczne promowanie produktów czy usług.

Nasi przedstawiciele przeprowadzą wizyty wśród:

01

lekarzy w przychodniach, gabinetach prywatnych i szpitalach

02

farmaceutów w aptekach otwartych i szpitalnych

03

innych grup docelowych określonych przez Klientów

W ramach usług świadczonych na rzecz przedsiębiorstw z branży medycznej i farmaceutycznej proponujemy outsourcing handlowców. Korzystając z proponowanej oferty, Twoja firma otrzymuje kompleksowe i profesjonalne wsparcie w szeroko pojętej sprzedaży. Kompetencje i doświadczenie naszych zespołów, które składają się wyłącznie z dysponujących odpowiednimi kwalifikacjami przedstawicieli handlowych, sprawiają, że jesteśmy bardzo skuteczni w docieraniu do Klientów.

Niezawodne wsparcie zewnętrznych zespołów sprzedażowych

Decydując się na nasz outsourcing sił sprzedaży i przedstawicieli handlowych, masz pewność, że powierzasz ten kluczowy element działalności przedsiębiorstwa najlepszym specjalistom. Zyskujesz gwarancję, że promowanie Twojej oferty i docieranie z nią do interesującej Cię grupy docelowej leży w rękach profesjonalistów świetnie znających się na aspektach sprzedażowych. To inwestycja w rozwój i poszerzanie zasięgu biznesu, co wprost przekłada się na wzrost rozpoznawalności i osiąganych zysków. Doskonale znamy specyfikę branży medycznej i wiemy, jak trafiać do osób, które są z nią związane. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od charakteru i skali Twojej działalności – z powodzeniem wspieramy zarówno małe, dopiero co rozpoczynające ekspansję przedsiębiorstwa, jak i największe marki na rynku. Realizując outsourcing zespołów sprzedażowych, świadczone usługi zawsze dostosowujemy ściśle pod kątem wymagań Klientów i w taki sposób, aby współpraca z nami przyniosła im jak największe korzyści. W zależności od Twoich potrzeb możemy zająć się obsługą całego rynku lub tylko ściśle wskazanych obszarów. Możesz nam zaufać nawet w przypadku zlecenia bardzo wymagających zadań sprzedażowych. Unikasz konieczności rekrutowania i zatrudniania fachowców, skupiając się na podstawowych aspektach swojego biznesu, na których znasz się najlepiej. Jeżeli więc interesuje Cię outsourcing przedstawicieli handlowych, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!
Opinie

Nasi zadowoleni klienci

Zobacz pozostałą ofertę

Nasze inne usługi:

Marketing i zarządzanie produktem

Wsparcie na każdym etapie życia produktu

Handel i dystrybucja

Efektywne zarządzanie współpracą w kanałach dystrybucyjnych tj. hurtownie farmaceutyczne, sieci apteczne, apteki niezależne

Sprawy regulacyjne i PV

Profesjonalne usługi w zakresie Pharmacovigilance

Szkolenie i rekrutacja

Generuj niższe koszty niż rekrutacja i selekcja prowadzone w firmie